fbpx

Başak Derya Keçeci

Başak Derya Keçeci, İstanbul’da doğdu. Üsküdar Zeynep Kamil Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden mezun olan Başak Derya Keçeci, 2015 yılından beri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında Türkiye’den ve Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen hastalara, ameliyat sonrası süreçlerinde hemşirelik hizmeti verdi. Hemşirelik eğitiminin ardından 2020 yılında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Çocukluk yıllarından beri müzikle ilgilenen Başak Derya Keçeci, gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi sever. Op. Dr. Muayenehanesi’nde Klinik Koordinatörlüğü ve Dr. Emrah Aslan’ın asistanlığı görevleriyle çalışmaktadır.

Hilal Kayyum

Hilal Kayyum, İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Florance Nightingale Hemşirelik Fakültesi’nden mezun oldu. 30 yıllık hemşirelik tecrübesiyle birlikte Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Medikal Estetik hemşiresi olarak görev yapmaktadır. Müzik dinlemeyi, çiçekleri, hayvanları ve seyahat etmeyi sever. İki çocuk annesi olan Hilal Kayyum, Op. Dr. Emrah Aslan Muayenehanesi’nde Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Defne Şener

Defne Şener, İstanbul’da doğdu. İtalyan Lisesi’nin ardından Bologna Üniversitesi’nde Sanat ve Müzik bölümünden mezun oldu. Türkiye’ye dönüp sanat ve etkinlik sektöründe bir süre çalıştıktan sonra Milano’da Sanat Yönetimi üzerine master yaptı ve ardından Parma’da Uluslarası İlişkiler Asistanı olarak çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra sağlık sektöründe çalışmaya başladı. Bu sayede sanat ve estetiğe olan tutkusunu iletişim ve uluslararası ilişkiler üzerine olan tecrübesiyle birleştirdi. Op. Dr. Emrah Aslan Muayenehanesi’nde Uluslararası Hasta İlişkileri Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Open chat